Aydınonat 2. Tünel EXPO İstanbul ’da

Aydınonat 2. Tünel EXPO İstanbul ’da

Sektörel stratejilere odaklanarak iş dünyasına açılmak risk faktörünü azaltarak pek çok fırsata zemin hazırlar. Ankara Sanayisi’nin can damarı Ostim OSB’de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini; ürünün tedarik edilmesinden son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamalarda takip ilkesini benimsemiş Aydınonat Yedek Parça San ve Tic. A.Ş. modern teknik donanımlı imalathanesinde ana faaliyet konusu ağır iş makinelerinin yedek parçasını üretmeye devam ediyor.

Firma, ekip ruhu, katılımcı personel yapısı, kalite politikasından ödün vermeden iç dinamiklerini harekete geçirerek ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor.

Bu bağlamda; Aydınlatma sisteminde devrim niteliğini taşıyan TYRI’nin Türkiye distribütörlüğünü hizmetleri arasında müşterisine sunuyor. Aydınonat A.Ş.’nin sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Aydınonat: 'Ürünleri yenilemek işletmeye farklı kapıların açılmasında kolaylık sağlar, firmanın geleceğinin inşa edilmesinde ve sürdürülebilirliğin sağlanmasında önemli rol oynar. Bu bakımdan ürünlerin tanıtımı ve pazarlaması büyük önem arz etmektedir. Rekabetin yoğun olduğu iş dünyasında bu gereksinimi karşılayan ve firmayı diğer rakiplerinden ayrı kılan; ürün pazarlama stratejilerdir ki, bunların içinde en önemlisi fuarlara katılmaktır' dedi.

Yenilikçi şirketlerin var olma şansının yüksek olduğu yeni ekonomi düzeninde verimlilik, karlılık ve sürdürülebilir büyüme gibi temel parametreleri bünyesinde barındıran Aydınonat, TYRI Lights LED aydınlatma sistemleri Türkiye distribütörü olarak İstanbul’da gerçekleşecek olan 2.Tunnel fuarına katılıyor. Firma, yerli yabancı pek çok firmanın katılımı beklenen uluslararası bu fuarda disk ve pleytlerinin yanında yeni ürünü TYRI’yi tanıtmayı amaçlıyor. Sektöründe kendi markasını oluşturan Aydınonat’ın Ağustos ayı rotası; iç ve dış pazara açık ve yepyeni potansiyel müşteriler vaat eden 2. Tünel EXPO İstanbul fuarı.