Aydınonat Tunnel EXPO’da Göz Doldurdu

Aydınonat Tunnel EXPO’da Göz Doldurdu

Türkiye’de Demos Fuarcılık tarafından ikinci kez düzenlenen Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı, TUNNEL EXPO/ İstanbul’a ilk kez katılan Aydınonat A.Ş.,fuarda iş makinesi aydınlatma sistemleri konusunda mevcut tek firma olarak göz doldurdu.

27 – 28 – 29 Ağustos 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde dev sektör temsilcilerini standında ağırlayan Aydınonat, profesyonel ekibiyle Hall:9 Stand:28’de ziyaretçileriyle buluştu.

Geçtiğimiz yıl sektör temsilcileri tarafından büyük ilgi gören Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nda 3 gün boyunca sektörün önde gelen temsilcileri ve akademisyenler, yeni teknolojileri ve bilgileri katılımcılara aktardı.

Aydınonat, TYRI Lights LED aydınlatma sistemleri distribütörü olarak İsveç’ten gelen şirket sorumlusunu standında ağırlayarak soruları olan ziyaretçileri birinci ağızdan teknik bilgilere ulaşmasına köprü oldu. Birkaç yıl içinde tünelciliğe 35 milyar Euro’nun üzerinde yatırım yapılması beklenen Türkiye, Dünya’da tünelcilik faaliyetlerinin öne çıktığı en önemli ülkelerden biri olarak önemli rol oynuyor.

2. Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı sonrasında genel bir değerlendirmede bulunan Aydınonat Genel Müdürü Yavuz Selim Aydınonat: “İş makinesi yedek parçaları satışı ve üretimi konusunda hizmet veren firmamız, sektöründeki güvenilirlik ve hizmet kalitesini, Türkiye’nin tek tünelcilik fuarına katılarak aydınlatma alanında da ziyaretçileriyle buluşturdu. Dolayısıyla ilgi odağımızdaki kitleye hitap edebildiğimizi düşünüyorum. 2.Tunnel Expo fuarında, son teknoloji aydınlatma sistemleri TYRI firmasından bir sorumlunun gelmesi de fuar bazında olumlu oldu. Soruları olan ziyaretçiler birinci ağızdan teknik bilgilere ulaşmış oldular. Şirketimiz kitlelerle buluşturacak iletişimi güçlendirme amaçlı birçok dergiye reklam ve katalog çalışması gerçekleştirdi. Fuar genel anlamda sakin geçti. Yerli yabancı firmaların ilgisinin gelecek yıllarda daha yoğun olacağını düşünüyorum”dedi.